Javljanje s Antarktike
VIDEO / "Svi smo iznad vode": Kolinda Grabar-Kitarović skočila u ledeno more na krajnjem jugu svijeta
Hrvatska grupa je još uvijek na broju. Svi smo iznad vode, dišemo. Vidjet ćemo danas popodne, tko živ, a tko mrtav. Tom se porukom s Antarktike javila bivša predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović, a kasnije je pokazala i da to nije samo fraza. S gumenjaka je skočila ravno u ledeno more, javlja 24sata.