ROCK BAR MIMOZA
Energičan doček u podne uz mnoštvo dobre energije, snažnih decibela i valova emocija
Ove je godine u Puli bilo možda i najviše do sada dočeka Nove - u podne. Po sistemu, šetnja do grada, dok je najtoplije doba dana, malo ćakula, susret se s prijateljima, vidjeti neplanirano puno dragih lica, malo se podružiti, a i sve kućice s fritulama imale su oko podneva najbolji promet u ovome Adventu, sudeći po redovima ispred.