Let za SAD

VIDEO / Vatreni otputovali na SP: "Očekivanja su… Ha, pa Hrvati smo"

| Autor: Novi list
(Snimio Matija Habljak/Pixsell)

(Snimio Matija Habljak/Pixsell)


Hrvatska nogometna reprezentacija danas će odletjeti prema SAD-u i poprištima nadolazećeg SP-a. Vatreni su se zaputili iz hotela Sheraton u 10.45 sati, a let prema SAD bio je predviđen u 12 sati, no došlo je do malog pomicanja satnice. U zračnoj luci Franjo Tuđman novinarima su se obratili Petar Musa i Martin Erlić.

(Snimio Matija Habljak/Pixsell)(Snimio Matija Habljak/Pixsell)

– Svi se žale na klimatske promjene, a valja se priviknuti malo i na drugu vremensku zonu, no mislim da ćemo imati dovoljno vremena za prilagoditi se na to. Kako nama, tako i ostalim. A da, u Dallasu će sigurno biti vruće, ali je dobra stvar što je stadion stvarno, kad se zatvori krov ugodan – rekao je Petar Musa koji igra u MLS ligi, u Dallasu.

– Imali smo mini-ciklus priprema u Rijeci. Dovoljno vremena da treniramo i radimo ono što smo željeli. Mislim da je bilo dobro. Prvu utakmicu protiv Belgije smo odigrali dobro, ali je i analizirali. Protiv Slovenaca smo pokušali ispraviti baš neke pogreške koje smo radili u prvoj utakmici. Zadovoljni idemo na put, idemo na SP.

?? Play Zona: ANKETA
(Igra će se prikazati na portalu. Ne brišite ovaj okvir!)

– Prije svega, uzbuđeni smo svi. Čeka nas jedan veliki turnir. Očekivanja su… Ha, pa Hrvati smo.  Neka su očekivanja velika, tako i treba biti. Navikli smo Hrvate na velike stvari. Mi ćemo dati sve od sebe, dat ćemo svoj maksimum, u svakoj utakmici, za izginut jedan za drugog – rekao je Martin Erlić.

Povezane vijesti










Trenutno na cestama