Paolo resta qui

FOTOGALERIJA / Istra 1961 - Varaždin: Istra slavila 2:0 golovima Lisice i Jaganjca. Skoro zabio i Vuk

Istra 1961 - Varaždin 2:0

Gotova je utakmica, Istra 1961 je slavila s 2:0

Paolo resta qui, za kraj na talijanskom

90' Blagojević žuti karton

88' Puca Ekong, brani Zelenika

83' Dabro izbio sam ispred Majkića, domaći vratar sačuvao svoju mrežu

82' Drožđek sjajnim udarcem pogodio vratnicu, odbijanac Dabro iz neposredne blizine poslao preko gola

78' Čim je ušao na teren, i treći domaći rezervist Vuk je zabio pogodak, no on je poništen zbog zaleđa u kojem se nalazio asistent Ekong

76' Nekić žuti karton

69' Čuić žuti karton

62' 2:0. Ekong gurnuo za Jaganjca koji je pobjegao svom čuvaru i zabio

59' Ekong pucao glavom nakon ubačaja Blagojevića, Zelenika obranio

57' Paolo ostani opet odjekuje na Drosini

53' Marešić žuti karton

Nosila na terenu, Jaganjac ulazi umjesto Lawala

49' Lawal krenuo u sprint i odmah se ulovio za nogu, a Tramezzani za glavu

47' 1:0 Lisica u prvom kontaktu s loptom zabio pogodak nakon asistencije Blagojevića

Počelo je drugo poluvrijeme, Lisica krenuo u nastavak umjesto Fileta

Gotovo je prvo poluvrijeme, ništa naprama ništa

41' Paolo ostani, ori se s tribina

39' Marina žuti karton

39' Nekić pucao glavom nakon ubačaja Postonjskog, Majkić obranio

8' Lawal izbjegao zaleđe i pucao pored gola

7' Brza kontra Varaždina preko Poldrugača i Drožđeka, Šego nije uspio pogoditi mrežu

2' Koski puca s 20 metara, pored gola

0' Započela je utakmica

(Foto: Facebook / NK Istra 1961)(Foto: Facebook / NK Istra 1961)

Danas će, s početkom u 18 sati, Istra 1961 protiv Varaždina odigrati svoju posljednju domaću utakmicu u sezoni. Varaždinci stižu na "Drosinu" s četiri boda više na svom kontu i žele li ih pokušati svrgnuti sa šeste pozicije koju trenutačno zauzimaju, Puljanima danas igra isključivo pobjeda. Remi ili gostujući trijumf značit će da će "zeleno-žuti" u posljednjem kolu, u direktnom dvoboju protiv Gorice na njenom terenu, odlučiti hoće li prvenstvo okončati na sedmom ili osmom mjestu.

Utakmica 35. kola SuperSport HNL-a: Istra 1961 - Varaždin. Sudac: Ante Terzić (Podstrana). Pomoćnici: Bučar (Duga Resa) i Geller (Sveti Ivan Zelina). VAR: Ivan Bebek (Rijeka).

ISTRA 1961: Majkić, Majstorović, Iovu, Marešić, Koski, Blagojević, Čuić, Devetak, Lawal, Ekong, Filet.

VARAŽDIN: Zelenika, Škaričić, Nekić, Ba, Boršić, Marina, Postonjski, Lusavec, Poldrugač, Drožđek, Šego.