AKCIJA STADION

Oglasio se i Dinamo: "Novi Maksimir služit će cijeloj Hrvatskoj"

| Autor: Novi list
(Snimio Luka Stanzl/Pixsell)

(Snimio Luka Stanzl/Pixsell)


Potpisivanjem sporazuma između Vlade i Zagrebačke nadbiskupije te Grada Zagreba riješen je u srijedu 27 godina star imovinsko-pravni spor za zemljište stadiona na Maksimiru, čime su osigurani preduvjeti za izgradnju novog nogometnog stadiona na Maksimiru.

O sporazumu su se oglasili i iz Dinama.

"GNK Dinamo s velikim zadovoljstvom pozdravlja današnji potpisani sporazum između Vlade Republike Hrvatske, Grada Zagreba i Zagrebačke nadbiskupije koji je riješio pravni problem oko izgradnje novog stadiona na Maksimiru.

Ova važna suradnja otvara novo poglavlje za razvoj našeg kluba i omogućit će nam stvaranje modernog sportskog centra koji će služiti prije svega našem klubu, navijačima, građanima grada Zagreba, ali i cijeloj Hrvatskoj", navode iz zagrebačkog kluba.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter

Web kamere

Pula

Pula: Forum
Pula: Forum

Pula

Pula: Amphitheater
Pula: Amphitheater