ZAGREB

Trgovina kod Zaprešića izgorjela nakon pokušaja provale u bankomat

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Prilikom pokušaja provale u bankomat, najvjerojatnije eksplozivom, u srijedu oko 1,30 sati izbio je požar na trgovini kod Zaprešića koji su ugasili vatrogasci, a ozlijeđenih nije bilo.

U zagrebačkoj policiji potvrdili su da je požar izbio u Zagrebačkoj ulici u Prigorju Brdočevkom, nakon što je u sklopu trgovine oštećen bankomat.

Požar su ugasili vatrogasci, ozlijeđenih osoba nije bilo, a očevid je u tijeku, kažu u policiji.

Brdovečki vatrigasci su, pak, na svom facebooku napisali da su noćas sa šest vatrogasaca izašli na intervenciju objekta u Prigorje Brdovečko.

Dolaskom smo zatekli požar u razbuktaloj fazi koji su kolege iz središnje postrojbe već počeli gasiti. Uz nas i kolege iz središnje postrojbe na intervenciji su sudjelovali i kolege iz DVD-a Brdovec i DVD-a Marija Gorica, objavili su brdovečki vatrogasci.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter