RIJEKA

Osumnjičeni za bludne radnje pokušao pobjeći policiji

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


Osumnjičeni za bludne radnje nad 33-godišnjakinjom u Rijeci pokušao je pobjeći policiji, ali je uhićen i u četvrtak navečer predan pritvorskom nadzorniku, izvijestila je primorsko-goranska policija.

Osumnjienog 56-godišnjaka je 21. travnja policiji prijavila 33-godišnja žena tvrdeći da je nad njom počinio bludne radnje, a ujedno je fizički napao i ozbiljno joj prijetio.

Temeljem ranijih saznanja o njemu, policijski službenici su pokrenuli potragu. Zatečen je u automobilu Hyundai dan kasnije, 22. travnja na Novoj cesti u Rijeci.

Ugledavši policiju, nije se zaustavio na zvučne i svjetlosne znakove za zaustavljanje nego je nastavio s vožnjom. Na području naselja Pehlin je izašao iz automobila i pokušao pobjeći, ali su ga policajci uhvatili.

Kazneno je prijavljen nadležnom državnom odvjetništvu zbog prijetnje i bludne radnje.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama