Akcija uskoka

Uz odvjetnika i poduzetnika uhićena još jedna osoba osumnjičena za korupciju

| Autor: Hina
Ilustracija (MUP)

Ilustracija (MUP)


Nakon jučerašnjeg uhićenja osječkog poduzetnika i zagrebačkog odvjetnika zbog korupcije u akciji Uskoka i policije u Zagrebu je u petak uhićena još jedna osoba, izvijestio je Uskok

Novo uhićenje i hitne dokazne radnje po nalogu Uskoka provodi PNUSKOK, izvijestilo je tužiteljstvo dodajući da i novog uhićenika terete za koruptivno kazneno djelo.

U Uskoku dodaju da će nakon ispitivanja osumnjičenika donijeti odluku o daljnjem postupanju u predmetnom slučaju o čemu će pravodobno obavijestiti javnost.

U četvrtak su u Osijeku i Zagrebu uhićeni poduzetnik Željko Boris Huber i odvjetnik Ante Glamuzina. Pozivajući se na neslužbene izvore mediji navode da su na ispitivanju u Uskoku priznali davanje mita.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama