SPLIT

Split - radnica smrtno stradala, prikliještio je stroj za prešu kartona

| Autor: Hina
(Hina/EPA)

(Hina/EPA)


U radnoj nesreći na prostoru trgovačkog centra u Splitu noćas je smrtno stradala 50-godišnja djelatnica prilikom korištenja hidrauličnog stroja za prešu kartona, izvijestila je u četvrtak ujutro splitsko-dalmatinska policija.

Nesreća se dogodila nešto prije ponoći.

Proveden je očevid u suradnji s nadležnim zamjenikom Državnog odvjetništva te nadležnim inspektorom zaštite na radu Državnog inspektorata?. Temeljem naloga zamjenika državnog odvjetništva  bit će? provedena obdukcija?, naveli su iz  Policijske uprave splitsko-dalmatinske.

Od splitskih vatrogasaca se doznaje da su noćas pet minuta prije ponoći dobili poziv za tehničku intervenciju. Naveli su da je kod Kauflanda u hidrauličnoj preši za karton bila priklještena žena koju su oslobađali.

?U intervenciji je sudjelovalo 15 vatrogasaca s ?pet? vozila J?avne ?vatrogasne postrojbe grada Split?a??. Neslužbeno se doznaje da je 50-godišnja žena od teških ozljeda umrla u KBC-u Split. ?

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter