EKSPRESNO SU OTKRIVENI

UHIĆENA TRI VANDALA KOJI SU UNIŠTAVALI I KRALI NA GROBLJU U POMERU Kod njih su pronađeni i dokazi

| Autor: Glas Istre
Ilustracija (Arhiva)

Ilustracija (Arhiva)


Brzom reakcijom i intenzivnim radom na terenu policijski službenici su uhitili trojicu počinitelja zbog sumnje da su oštetili grobna mjesta u Pomeru te otuđili bakrene vaze, lampione i drugu galanteriju. Otuđeni predmeti su pronađeni. Nad osumnjičenim muškarcima se upravo provodi kriminalističko istraživanje, doznajemo u PU istarskoj.

Pulska policija jučer je oko 20 sati zaprimila dojavu da je na mjesnom groblju u Pomeru oštećeno više grobnih mjesta. Obavljen je očevid kojim je utvrđeno da je nepoznati počinitelj, u noći s 1. na 2. kolovoza, oštetio više grobnih mjesta.

S grobnica su iščupane i ukradene bakrene vaze, lampioni i druga nadgrobna galanteriju, a vlasnicima je nanesena znatna materijalna šteta.

Više o ovoj temi pročitajte ovdje: https://www.glasistre.hr/crna-kronika/foto-/-vandalizam-na-groblju-pomer-netko-je-krao-s-cak-20-grobova-737786

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter