iz smjera Tunela Učka u smjeru Cerovlja

PROMETNA NESREĆA NA ISTARSKOM IPSILONU: Sudar tri automobila, jedna osoba ozlijeđena

| Autor: Glas Istre
Ilustracija (Arhiva)

Ilustracija (Arhiva)


Jučer oko 21.50 sati se na Istarskom ipsilonu dogodila prometna nesreća u kojoj je jedna osoba lakše ozlijeđena.

Kako saznajemo iz Policijske uprave Istarske, nesreća se dogodila kada je 35-godišnjakinja upravljala automobilom Audi, zagrebačke registarske oznake, kolnikom autoceste A9, iz smjera Tunela Učka u smjeru Cerovlja.

Vozačica je u jednom trenutku započela pretjecati automobil te je zbog neprilagođene brzine kretanja udarila u automobil BMW, zagrebačke registarske oznake, kojim je ispred nje upravljao 39-godišnjak.

Od siline udarca BMW je udario u automobil Seat, njemačke registarske oznake kojim je ispred njega upravljala 45-godišnja njemačka državljanka te udario u zaštitnu ogradu. U nesreći je lakše ozlijeđena maloljetna njemačka državljanka putnica iz BMW-a.

Vozačici Audija izdan je obvezni prekršajni nalog zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter