(Cropix)
Radi se o ratnom veteranu 116. neretvanske brigade koji je obolio od PTSP-a. Još rano poslijepodne, taj se 49-godišnjak zatvorio u svoju kuću gdje je aktivirao plinsku bocu i izazvao eksploziju
Drama u Opuzenu, koja je trajala više od 12 sati, okončana je rano jutros. Psihički bolesnik koji je izazvao eksploziju plinske boce i požar, a kasnije i velikim nožem ozlijedio policajce oko pet ujutro je svladan i spušten s krova.
Odmah je, javlja N1, odvezen u bolnicu u Splitu, jer ima opekotine od eksplozije.
Radi se o ratnom veteranu 116. neretvanske brigade koji je obolio od PTSP-a. Još rano poslijepodne, taj se 49-godišnjak zatvorio u svoju kuću gdje je aktivirao plinsku bocu i izazvao eksploziju.
Nakon što su ga policajci pokušali odvući od požara, on ih je ozlijedio kosirom i popeo se na krov odakle nije htio sići satima.
Od siline eksplozije, tvrde reporteri s terena, "kuća se prepolovila i izgorjela, a duševno rastrojeni muškarac opečen po tijelu uspio se popeti na jedan dio krova, točnije betonske ploče, po kojoj je hodao sa oštrim kosirom u rukama". (P. N.)