DOZNAJEMO DETALJE

IZA POŽARA U ŽMINJU ZAPRAVO SE KRIJE POKUŠAJ TEŠKOG ZLOČINA!

| Autor: Marina VUKŠIĆ
Izgorjela s dva automobila u vlasništvu treće osobe (JVP Rovinj)

Izgorjela s dva automobila u vlasništvu treće osobe (JVP Rovinj)


Požar koji je noćas u Žminju progutao garažu i dva automobila je podmetnut. Policija je izvijestila da se radi o "otvorenom plamenu nepoznatog porijekla".

No, neslužbeno doznajemo da se u pozadini krije pokušaj teškog ubojstva!

Naime, pod sumnjom da je počinio to kazneno djelo, uhićen je 25-godišnjak iz Žminja nad kojim još traje kriminalističko istraživanje. Okolnosti pod kojima se našao s 39-godišnjakom koji je hospitaliziran u riječkom KBC-u u teškom stanju te s njim nije moguće razgovarati, zasad nisu razjašnjene.

Međutim, doznajemo da je 39-godišnjak teške ozljede zadobio u požaru, jer se radi o teškim opekotinama. On je pronađen nedaleko od samog mjesta požara. Uhićeni mladić je također ozlijeđen, no njegove su ozljede lakše naravi.

Izgorjeli automobili, a radi se o Chevrlot Cruzu pulske registracije i Fordu cabrio, vlasništvo su 53-godišnje žene.

Više detalja o ovom slučaju bit će poznato sutra.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter