prevezen u pulsku bolnicu

Kod Savičente teško ozlijeđen vozač: Pijan i bez pojasa sletio s ceste

| Autor: Glas Istre
Ilustracija (Snimio Duško Marušić / Pixsell)

Ilustracija (Snimio Duško Marušić / Pixsell)


Jedna je osoba teško ozlijeđena u prometnoj nesreći koja se dogodila 1. kolovoza oko 18.30 sati na području Svetvinčenta.

Nesreća se dogodila kada je 54-godišnjak pod utjecajem alkohola od 1,89 promila upravljao automobilom, pulske registracijske oznake, kolnikom državne ceste D77, iz smjera Vodnjana prema Pazinu bez da je bio vezan sigurnosnim pojasom.

Vozač je u zavoju zbog neprilagođene brzine prešao na suprotnu prometnu traku te u zanošenju sletio izvan kolnika gdje se automobil prevrnuo na bočnu stranu. U nesreći je vozač teško ozlijeđen te je zadržan na liječenju u pulskoj bolnici.

Protiv njega slijedi pokretanje prekršajnog postupka zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Povezane vijesti










Trenutno na cestama