Prometna nesreća

Motociklisti se sudarili kod Tara. Jedan završio s teškim ozljedama

| Autor: N.P.
Kaciga Motor Nesreća Ilustracija (PU istarska)

Kaciga Motor Nesreća Ilustracija (PU istarska)


Porečka policija zabilježila je prometnu nesreću koja se dogodila na DC 75 u Taru, a u kojoj su sudjelovala dva motociklista srbijanskih registarskih oznaka.

Nesreća se dogodila 21. lipnja oko 9.45 sati, kada je 53-godišnji državljanin Srbije upravljao motociklom te je, zbog nedržanja potrebnog razmaka iza drugog vozila, naletio na motocikl kojim je upravljao 48-godišnji državljanin Srbije.

Prema policijskim informacijama, 48-godišnjak je usporavao zbog nailaska na vozilo koje se kretalo neposredno ispred njega i propisno skretalo ulijevo.

Uslijed kontakta oba su vozača pala na kolnik te su prevezena u pulsku bolnicu. Ondje je utvrđeno da je 48-godišnjak zadobio teške tjelesne ozljede, dok je 53-godišnjak lakše ozlijeđen.

Policijski službenici provest će kriminalističko istraživanje nad 53-godišnjakom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu.

Policija poziva vozače motocikala i mopeda da uživaju u vožnji, ali da poštuju prometne propise kako ne bi ugrožavali svoj život i živote drugih sudionika u prometu.

Povezane vijesti










Trenutno na cestama