ATLETIKA

Istrani uspješni na mlađekadetskom i kadetskom PH: ISTRI OSAM, MEDULINU TRI, MAXIMVSU JEDNA MEDALJA

Kai Radolović iz Medulina i Ivan Jugovac iz Istre su osvojili po jednu srebrnu i brončanu medalju, Oliver Bilić iz Maximvsa je osvojio srebrnu, Amadea Alaber iz Istre dvije brončane medalje, a po jednu brončanu osvojili su Matteo Bakša (Medulin) i Anika Žagrić (Istra). Preostale tri bronce osvojile su štafete Istre

| Autor: Roberto CAR
SREBRO U KUGLI I BRONCA U VORTEXU - Kai Radolović (Medulin)

SREBRO U KUGLI I BRONCA U VORTEXU - Kai Radolović (Medulin)


Vrlo uspješan nastup uz čak 12 osvojenih medalja imali su atletičari i atletičarke istarskih klubova na pojedinačnom mlađekadetskom i kadetskom prvenstvu Hrvatske u Čakovcu. Nastupila su sva četiri istarska kluba, porečki Maximvs, pulska Istra, Medulin i labinska Albona. Najuspješniji su bili Puljani s osam osvojenih medalja, srebrom i sedam bronci, Medulinci su osvojili srebro i dvije bronce, a Porečani jedno srebro.

Pojedinačno, Kai Radolović iz Medulina i Ivan Jugovac iz Istre su osvojili po jednu srebrnu i brončanu medalju, Oliver Bilić iz Maximvsa je osvojio srebrnu, Amadea Alaber iz Istre dvije brončane medalje, a po jednu brončanu osvojili su Matteo Bakša (Medulin) i Anika Žagrić (Istra). Preostale tri bronce osvojile su štafete Istre.

Rezultati istarskih atletičara, kadeti, vis: 2. Oliver Bilić (Maximvs) 1,58; 100 prepone: 6. Oliver Bilić 17.45; kugla: 5. Rafael Ivančić (Medulin) 11,47; 60m: 5. Matija Vugriniček (Albona) 7.50, 9. Grigor Pettener (Istra) 7.62; koplje: 3. Matteo Bakša (Medulin) 34,30; 300m: 9. Noa Pliško 40.72, 10. Marian Grbin (oba Istra) 40.81; 4x100: 3. Istra (Pettener, Đuknić, Pliško, Grbin) 48.66; 300 prepone: 5. Oliver Bilić 46.92; disk: 5. Matteo Bakša 30,89, 6. Rafael Ivančić 29,53; dalj: 5. Matija Vugriniček 5,83, 10. Leon Petrović (Maximvs) 4,89; 100m: 8. Matija Vugriniček 12.16, 9. Grigor Pettener 12.28; 4x300: 3. Istra (Pettener, Đuknić, Pliško, Grbin) 2:42.26.

Mlađi kadeti, vortex: 3. Kai Radolović (Medulin) 49,75, 9. Luka Košeto (Maximvs) 44,28; 400m: 3. Ivan Jugovac (Istra) 58.60; 800m: 6. Luka Kljajić (Istra) 2:26.53; 200m: 2. Ivan Jugovac 26.63; kugla: 2. Kai Radolović 9,92.

Atletičarke, kadetkinje, 100 prepone: 3. Amadea Alaber (Istra) 15.51; 60m: 6. Majda Kajtez (Istra) 8.08, 11. Agata Lupetin Miletić (Albona) 8.28; 1500m: 14. Noemi Pinzan (Istra) 5:22,77; disk: 6. Nora Fuštić (Medulin) 27,88; 300m: 17. Agata Lupetin Miletić 44.21; 4x100m: 6. Istra (Jugovac, Alaber, Lazarić, Kajtez) 51.31; 300 prepone: 3. Amadea Alaber 47.29; 600m: 16. Asia Pol (Maximvs) 1:48.54; kugla: 4. Nora Fuštić 11,14; 100m: 9. Majda Kajtez 13.18; koplje: 6. Nora Fuštić 26,28; 4x300m: 3. Istra (Kajtez, Jugovac, Lazarić, Alaber) 2:54.37.

Mlađe kadetkinje, dalj: 5. Hana Mršić (Maximvs) 5,09; 60m: 12. Hana Mršić 8.54; 400m: 15. Ani Čupić (Albona) 1:05.81, 16. Zara Tarticchio (Medulin) 1:05.98; 4x60m: 11. Medulin (Cukon, Šeb, Bolković, Tarticchio) 33.28; kugla: 4. Petra Balde (Medulin) 9,87, 11. Viktoria Veljak (Albona) 8,11; 200prepone: 15. Siena Bolković (Medulin) 34,04; vis: 3. Anika Žagrić (Istra) 1,35; 200m: 8. Hana Mršić 28.14.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter







Vremenska prognoza

Podaci preuzeti sa: www.yr.no


Web kamere

Pula

Pula: Golden Gate of
Pula: Golden Gate of

Pula

Pula: Amphitheater
Pula: Amphitheater