PRVA HNL:

Hajduk - Cibalia 4-0

U susretu 30. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka pobijedili Cibaliju s 4-0 (2-0) i približili se vodećem Dinamu na pet bodova.

Hajduk je pobjedu osigurao već u prvom dijelu zahvaljujući mađarskim internacionalcima. Prvo je u 19. minuti Futacs spustio loptu za sunarodnjaka Adama Gyurcsoa koji lako pogađa za 1-0, a minutu prije kraja poluvremena Marko Futacs se upisuje u strijelce. Treći gol zabio je Josip Radošević u 58. minuti prekrasnim udarcem s 20-tak metara, a Gyursco je zabio svoj drugi gol na utakmici u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Tudora.

Vodi Dinamo s 66 bodova, a Hajduk je drugi s 61 bodom. Cibalia je zadnja s 24 boda, koliko ima i Istra 1961.

Pred 15000 gledatelja na stadionu Poljud sudio je Vučković iz Zagreba.

Strijelci: 1-0 Gyurcso (19), 2-0 Futacs (44), 3-0 Radošević (58), 4-0 Gyurcso (90+2)