utakmica na drosini

FOTOGALERIJA / Istra 1961 - Slaven Belupo: Gotova utakmica na Drosini! Zeleno-žuti razbili Farmaceute u samo 35 minuta

Istra 1961 - Slaven Belupo 3:0

Gotova je utakmica, 3:0.

89' Pucao je Lisica, Sušak još jednom siguran

85' Pucao je Hujber, obranio Sušak

63' Bošnjak je pucao, Majkić siguran

Krenulo je drugo poluvrijeme

Gotovo je prvo poluvrijeme. Nakon sjajno određenih 45 minuta Istra 1961 vodi s 3:0

34' 3:0. Lawal je pogodio vratnicu od koje se lopta odbila Sušku u leđa i otkotrljala preko gol-linije

15' 2:0 Ekong. Primio je loptu na 20-ak metara od gola, izborio se za udarac i od grede je poslao u mrežu

6' 1:0. Nakon što je VAR amenovao odluku, Filet je uzeo loptu i zatresao mrežu

4' Filet je ubacio, lopta pogodila jednog gostujućeg igrača u ruku, penal

3' Petrusenko je izveo korner, Iovu glavom spustio loptu, Majstorović nogom pogodio gredu

Krenula je utakmica

(Foto: NK Istra 1961)(Foto: NK Istra 1961)

Danas će na "Drosini" 32. kolo SuperSport HNL-a otvoriti Istra 1961 i Slaven Belupo. Utakmica se igra s početkom u 18 sati, a u tri prethodna ovosezonska ogleda ovih protivnika, Puljani su upisali domaću pobjedu, dok su oba susreta u Koprivnici završila podjelom bodova. Pred međusobni dvoboj Istra 1961 zauzima osmu poziciju na ljestvici s 31 bodom, dok je Slaven Belupo prikupio jedan bod manje i nalazi se jednu stepenicu ispod.

ISTRA 1961: Majkić, Majstorović, Marešić, Iovu, Koski, Blagojević, Petrusenko, Devetak, Ekong, Filet, Lawal.

SLAVEN BELUPO: Sušak, Krušelj, Boras, Pllana, Štefulj, Lepinjica, Bošnjak, Murić, Mioč, Liber, Štrkalj.