PRVA HNL:

Osijek - Inter 1-1

Odgođena utakmica 24. kola Prve HNL, u kojoj je Osijek ugostio zaprešićki Inter, završila je podjelom bodova 1-1 (1-1).

Momčad iz Zaprešića povela je u 10. minuti pogotkom Crnogorca Marka Vukčevića, a samo minutu potom izjednačio je Goran Milović. Isti je igrač u 62. minuti morao napustiti igru zbog isključujućeg, drugog žutog kartona.

Osječanima je ovo bio 11. remi u ovoj sezoni, u kojoj su iz 24 utakmice sakupili 41 bod i nalaze se na četvrtom mjestu sa 15 bodova zaostatka za vodećim Dinamom. Drugi je Hajduk sa 50, a treća Rijeka sa 47. Inter je sa 28 bodova preskočio Lokomotivu (27) i zasjeo na šesto mjesto.

Na stadionu Gradski vrt u Osijeku okupilo se oko 1000 gledatelja, a sudio je Bruno Marić iz Daruvara.

Strijelci: 0-1 Vukčević (10), 1-1 Milović (11)

Crveni karton: Milović (62. - drugi žuti karton)

Pregled rezultata odgođenih utakmica 23. i 24. kola Prve HNL te trenutačne ljestvice: