U HODANJU I UTRCI NA 10 KM

ATLETIKA PH: Medulinka Natali Topić brončana kadetkinja

| Autor: Roberto CAR
Hodačice Medulina, desno Natali Topić

Medulinska hodačica Natali Topić osvojila je broncu na prvenstvu Hrvatske u atletici. Natali je uz Zaru Tarticchio i Kim Radešić branila boje Medulina na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske na 10 000 metara i u hodanju na stazi, održanom u Zagrebu.

Njih su tri nastupile u kadetskoj konkurenciji hodačica na 3000 metara i zauzele treće, sedmo i osmo mjesto, a Natali je u cilj ušla nakon 17 minuta i 39 sekundi.

Uz tri članice Medulina nastupio je i Petar Bratulić, Supetarac u dresu Agrama, osvojivši treće mjesto u utrci na 10 tisuća metara. Ovo je Petru druga medalja ove sezone nakon nedavnog zlata u polumaratonu.

Rezultati PH, utrka na 10 km: 1. Dino Bošnjak (V. Gorica) 30:20.7, 3. Petar Bratulić (Agram) 31:00.6.

Hodanje, kadetkinje (3000 m): 1. Linda Nujić (Agram) 16:17.2, 3. Natali Topić 17:39.7, 7. Zara Tarticchio 19:15.1, 8. Kim Radešić (sve Medulin) 19:15.9.