U galeriji HDLU-a Istre

Predavanje Igora Gustinija pod nazivom "Umjetnost alternativnih kultura"

| Autor: Glas Istre
(Promo)

(Promo)


U sklopu projekta HDLU-a Istre "Edukacija mladih" održat će se predavanje pod nazivom "Umjetnost alternativnih kultura" u utorak, 25. studenog u 12 sati u galeriji HDLU-a Istre.

Predavanje vodi akademski slikar Igor Gustini.

Igor GustinI je rođen u Firenci 1969. godine, diplomirao je slikarstvo na Akademiji Likovnih Umjetnosti u Veneciji 1993. godine. Dobitnik je nekoliko nagrada za slikarstvo i dizajn te je izlagao 25 puta samostalno i 170 puta skupno. GustinI je član HDLUa Istre, HDLUa Zagreb i Hrvatske zajednice samostalnih umjetnika (HZSU). Živi i radi u Puli.

Predavanje je besplatno i otvoreno za sve posjetitelje.

Projekt "Edukacija mladih" održava se petu godinu zaredom, a provodi se uz potporu Grada Pule, Istarske županije, Turističke zajednice grada Pule i Ministarstva kulture i medija RH.

Povezane vijesti


Podijeli: Facebook Twiter








Trenutno na cestama