Kickboxing klub Vrsar

VELIKI USPJEH MLADIH KICKBOXERA: Osvojene čak tri medalje, i to zlatna, srebrna i brončana

Kickboxing klub Vrsar, uz trenera Dražena Mandića, s pet je natjecatelja nastupio na Europskom kupu u kickboxingu "Karlovac Open 2019" u kategoriji point fighting i ostvario veliki uspjeh - osvojene su tri medalje, zlatna, srebrna i brončana.

Emil Mujkić u kategoriji početnici -33 kilograma u tri vrlo zahtjevne borbe osvojio je zlatnu medalju. Jan Halambek u kategoriji početnici -36 kilograma u tri borbe i zadnjoj izgubljenoj, osvojio je srebrenu medalju, što mu je inače i prva medalja uopće. Nikola Andrić u kategoriji mlađi kadeti -28kg osvojio je brončanu medalju, iako mu je prvi put da se bori u toj kategoriji s godinu dana starijim natjecateljima. Također, borili su se Petar Matikina i Sven Rajić u kategoriji mlađi kadeti -37 kilograma koji nisu uspjeli, uz sav trud i bolje izglede od protivnika, proći dalje. (GI)