Bravo za sve!

FOTO / Galateice uspješne na 33. prvenstvu Hrvatske u ritmičkoj gimnastici

| Autor: Glas Istre
(Foto: KREG Galatea)

Proteklog vikenda održano je 33. višebojsko prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici. U iznimno jakoj konkurenciji gimnastičarke KREG Galatea ostvarile su odlične rezultate.

U kategoriji juniorke natjecala se Iana Benčić. U višeboju je osvojila izvrsno 2. mjesto, u vježbama s trakom i obručem osvojila je 1. mjesto, dok je u vježbi s loptom osvojila 2. mjesto.

(Foto: KREG Galatea)(Foto: KREG Galatea)

U kategoriji mlađe juniorke natjecale su se Viktorija Rakovac i Umma Ramadani. Viktorija Rakovac osvojila je 6. mjesto u višeboju, 4. mjesto u vježbi s loptom i 4. mjesto u vježbi s čunjevima. Umma Ramadani se ove godine prvi put natjecala u A programu i ostvarila odlične rezultate u vježbama s obručem i loptom.

Postignutim rezultatima Iana Benčić kvalificirala se na Europsko prvenstvo koje će se održati od 22. do 26. svibnja u Budimpešti s dvama rekvizitima – obručem i trakom.