Slaven Belupo - Zadar 2:0

U utakmici 35. kola Prve HNL Slaven Belupo je u Koprivnici po uvjetima koji su bili na rubu regularnosti zbog poplavljenog terena svladali Zadar sa 2-0 (1-0).

Strijelac oba gola bio je Ejupi (30, 81).

Utakmica je počela sa sat vremena odgode zbog poplavljenog terena, a uvjeti za igru bili su na rubu regularnosti i u 19 sati kada je sudac Matoc ipak označio da se može igrati. Situacija je bila još lošija u posljednjih pola sata koji su odigrani po jakoj kiši koja je ponovno natopila travnjak.

U 25. minuti dvoboja od aktivnog igranja oprostio se najbolji strijelac u povijesti HNL-a, Davor Vugrinec koji je tijekom karijere postigao 146 pogodaka. Vugrinec je u svom posljednjem nastupu imao priliku povećati svoj golgeterski učinak, ali njegov udarac sa 11 metara u 9. minuti obranio je zadarski vratar Gluić.

Zadarski vratar istaknuo se još jednom obranom 11-erca, u 70. minuti zaustavio je i udarac Ejupija.

Utakmicu na tribiama Gradskog stadiona pratilo je samo 50-ak gledatelja.

Slaven Belupo je ostao šesti sa 42 boda, jednim manje od petog Zagreba, dok je Zadar posljednji sa 31, dva manje od devetog Osijeka i tri od osme Istre 1961.(Hina)