Puljani deklasirali Čakovčane

VLADAR POD OBRUČIMA - Marin Đugum (N. LAZAREVIĆ)

Utakmica 7. kola kvalifikacija za A-1 ligu: Stoja - Međimurje 94:60 (23:12, 20:10, 25:19, 26:19). Dvorana Stoja. Gledatelja: 200. Suci: Sušanj, Šverko, Baki (svi Rijeka).

STOJA: Pajković 2, Drobnjak 3, Gržinić, Bulešić, Dasko 17, Ivanković 10 (2-4), Martinović, Tumpić 18, Maljić 8, Đugum 23 (1-3), Ivis 3, Premasunac 10 (1-1).

MEĐIMURJE: Stanić 2, Mar. Novak 15 (4-7), M. Kranjčec, Krajačić 10 (5-8), Varga, Drk 3, Kuzmić 2, Đokić, S. Kranjčec 15 (2-2), Mat. Novak 13 (7-8).

Tri poena: Stoja 10/25 (Tumpić 4, Dasko 3, Premasunac, Ivis, Drobnjak), Međimurje 6/24 (S. Kranjčec 3, Mar. Novak, Drk, Krajačić).

Košarkaši Stoje iz šestog su pokušaja stigli do prve pobjede u kvalifikacijama za A-1 ligu. Nakon pet uvodnih minuta sraza s Međimurjem koji su bili rastrgani nervozom i pogreškama te okončani rezultatom 5:5, puleni Vladimira Korošca napokon su pokazali svoje pravo lice i odigrali utakmicu koja je sličila na mnoge tijekom regularnog dijela sezone u kojoj su košarkaši Stoje nadskakali i u svim ostalim segmentima igre nadvisili svoje protivnike. Shodno kvaliteti predstave, rezultat je iz minute u minutu rastao u domaću korist, sve dok se semafor nije zaustavio na konačnih 94:60. (I. CEROVAC)