HNL: Lokomotiva - Split 0-3

U zadnjem susretu 35. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši RNK Splita pobijedili Lokomotivu s 3-0 (0-0).

U utakmici se gotovo ništa nije događalo sve do 79. minute kada je Ante Erceg pogodio glavom za vodstvo Splita. Dvije minute kasnije isključen je napadač gostiju Ante Rukavina, a u 83. minuti Erceg je postigao svoj drugi zgoditak. U 85. minuti Marko Rog je postavio konačnih 3-0 za prvu pobjedu Splita na gostovanju kod Lokomotive. Split je unatoč pobjedi ostao na sedmoj poziciji s 40 bodova, a Lokomotiva je četvrta (45) s dva boda manje od Zagreba. Pred 500 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Frković iz Gospića. Strijelci: 0-1 Erceg (79), 0-2 Erceg (83), 0-3 Rog (85) Crveni karton: Rukavina (Lok, 81) (Hina)