HNL: Dinamo - Lokomotiva 3:1

U zadnjoj utakmici 18. kola u Zagrebu su nogometaši Dinama svladali Lokomotivu s 3:1 (1:1), te se vratili na drugo mjesto ljestvice.

Dinamo je i 18. put u 19 međusobnih utakmica pobijedio Lokomotivu, no do trijumfa je došao u samoj završnici susreta. Dinamo je poveo već u petoj minuti efektnim pogotkom Marka Roga, a Lokomotiva je sretno izjednačila u 41. minuti kada se udarac Erosa Grezde odbio od braniča domaćih i prevario vratara Eduarda. U 72. minuti junak utakmice Rog je iz solo prodora postigao svoj drugi gol na utakmici, a u 78. minuti Ante Ćorić je povećao na 3:1.

Na ljestvici vodi Rijeka s 38 bodova ispred Dinama (36) i Hajduka (35), dok je Lokomotiva peta s 23 boda.  Pred tisuću gledatelja na stadionu u Maksimiru sudio je Jović iz Zagreba.  Strijelci: 1:0 Rog (5), 1:1 Grezda (41), 2:1 Rog (72), 3:1 Ćorić (78). (Hina)