ATP Cincinnati: Poraz Čilića

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić poražen je u trećem kolu ATP Mastersa u Cincinnatiju, bolji od njega bio je treći nositelj Švicarac Stanislas Wawrinka 3-6, 6-0, 6-1.

Čilić je odlično otvorio meč. Poveo je 3-0, te mirno dobio prvi set 6-3. Nažalost, potom je neobjašnjivo 'nestao' s terena. U iduća dva seta dobio je samo jedan gem i nakon 82 minute igre doživio poraz. Čilić je u prvom setu imao 76 posto realizacije prvog seta, no u drugom setu je taj postotak pao na svega 47 posto. Wawrinka u prvom setu nije imao niti jednu break loptu, no u nastavku meča imao je osam break lopti, a čak pet puta je uzimao Čiliću servis.

Bio je to njihov deveti međusobni susret i sedma pobjeda četvrtog tenisača svijeta. Ove godine su igrali i u Monte Carlu, a također je slavio Wawrinka. (Hina)