1. HNL: Inter - Dinamo 2:2

U 12. kolu Prve HNL Inter je u subotu u Zaprešiću protiv Dinama vodio 2:0, da bi na kraju završilo 2:2.

Zaprešićani su poveli u 6. minuti nakon što je Dejan Čabraja sa vrha kaznenog prostora pogodio za 1:0. U 38. minuti Ilija Nestorovski povisuje vodstvo domaćina.

No, u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Dinamo je smanjio iz sumnjivog jedanaesterca, a strijelac je bio Junior Fernándes. Na početku drugog dijela, u 49. minuti, izjednačenje Dinamu donosi Armin Hodžić.

Tako je i nakon 49 uzastopnih utakmica u domaćem prvenstvu Dinamo i dalje neporažen. Zadnji poraz Dinamo je doživio 10. svibnja 2014., kada je izgubio od Istre 1961 s 1:2.

U prvoj utakmici subotnjeg programa nogometaši Splita ostvarili su vrijednu 1:0 pobjedu na gostovanju kod Osijeka u Gradskom vrtu. Strijelac pobjedničkog pogotka za Splićane, koje je prvi put vodio novoimenovani trener Goran Sablić, bio je Dražen Bagarić u 78. minuti. (Hina)