Premijer liga: Umažanima dvoboj neporaženih

Valentino Ravnić, Umag (Snimio Milivoj MIJOŠEK)

Svoj pobjednički niz nastavljaju Umažani petom pobjedom (31:19) i tako čvrsto drže željenu četvrtu poziciju koja im donosi domet jednak onome iz protekle sezone. Sigurno je da su "plavo-žuti" očekivali teži zadatak zna li se da su i gosti iz Ivanić Grada u nastavku prvenstva bili bez poraza kao i umaška momčad.

Ovaj susret je slovio za derbi, no svaka neizvjesnost glede pobjednika nestala je nakon 33. minute. Od tada su domaćini bili apsolutni gospodari na parketu. Rukometnu večer umaški ljubitelji rukometa pamtiti će po bravurama vratara Marina Sorića i virtuoznim pogocima Valentina Ravnića poslije skokova "nebu pod oblake". Odlično izdanje cjelokupne momčadske igre okrunili su ti igrači u najljepšem svjetlu.

Pokazali su gosti svojom igrom, ponajprije "britkošću" do krajnjih granica i brzinom u napadu, zašto su svojevrsno otkriće Premijer lige. (M. GAVRAN)