HNL: Cibalia - Slaven Belupo 3-1

U susretu 29. kola Prve HNL u Vinkovcima su nogometaši Cibalie pobijedili Slaven Belupo s 3-1 (1-0).

Cibalia je bolje otvorila utakmicu s čak tri penala i povela golom Dejana Glavice već u 3. minuti susreta. U 73. minuti je igrač gostiju Aliti igrao rukom u svom šesnaestercu, a Frane Vitaić je bio precizan s "bijele točke". U 84. minuti novi kazneni udarac, ali ovaj puta za Slaven Belupo kojeg realizira Mirko Ivanovski. Samo minutu kasnije srušen je igrač domaćih Brekalo, a Mlakar i po treći puta pokazuje na jedanaesterac. Frane Vitaić je ponovno precizan za pobjedu Cibalije.

Cibalia je, unatoč pobjedi,tek drugoj ove sezone, ostala zadnja s 12 bodova, četiri manje od pretposljednjeg Splita, dok je Slaven šesti s 31 bodom.

Pred 600 gledatelja na stadionu Cibalije sudio je Mlakar iz Zagreba.

Strijelci: 1-0 Glavica (3), 2-0 Vitaić (74pen), 2-1 Ivanovski (84pen), 3-1 Vitaić (86pen)