Bayern - Real Madrid 2:1

U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Bayern je u Münchenu svladao Real Madrid s 2:1 i stekao prednost pred uzvrat na Bernabeu za osam dana.

Bayern je poveo u 17. minuti pogotkom Francka Riberyja nakon udarca iz kuta, a za Real je izjednacio Mesut Özil u 53. minuti na asistenciju Ronalda. Pobjedu je Bavarcima donio Mario Gomez u zadnjoj minuti susreta nakon prodora Phillipea Lahma. Ivica Olic i Danijel Pranjic bili su na klupi Bayerna.

Bila je to utakmica puna ritma, ali i grubosti jer su igraci Reala zaradili šest žutih kartona. München i dalje ostaje ukleti grad za Real, koji je u bavarskoj prijestolnici od deset utakmica izgubio cak devet te odigrao samo jedan remi.

U drugom polufinalu u srijedu na Stamford Bridgeu igraju Chelsea i Barcelona.

BAYERN: Neuer - Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba - Luiz Gustavo,Schweinsteiger (61. Müller) - Robben, Kroos, Ribery - Gomez