BOŽIĆ POD ŠATOROM

Cetinski i Stavros u Buzetu

Objavljeno: 21.12.2009 | 17:57
Zadnja izmjena: 21.12.2009 | 17:58

Marušić, Stavros i Žulić
Prikaza: 1310 / Nema komentara
Ocjena: Nema ocjene

Buzećani ne mogu konkurirati bogatijim gradovima u organizaciji novogodišnjeg dočeka na otvorenom, pa su se drugu godinu za redom, pobrinuli za dvodnevnu božićnu manifestaciju «Božić u Buzetu», na kojoj će nastupiti domaće estradne zvijezde.

U Mašimovoj škuji, u velikom šatoru od tisuću četvornih metara, 25. prosinca nastupit će Tony Cetinski s pratećim sastavom Živa legenda, a u uvodnom dijelu zapjevat će klapa Motovun. Dan kasnije, 26. prosinca nastupa Jasmin Stavros i Naranča bend. Tony će u Buzetu nastupiti između dva velika koncerta, 19. prosinca zapjevao je s Carrerasom u Areni Zagreb, a za novogodišnji doček pjeva u Splitu.

U Buzetu za svoje goste pripremaju iznenađenje. - U ponoć 26.prosinca, u Mašimovoj škulji održat će se10-minutni vatromet i to u suradnji sa tvrtkom Montona iz Motovuna i Orion pirotehnikom iz Koprivnice, rekao je na jučerašnjoj konferenciji za novinare u restoranu Stara oštarija Robert Marušić, direktor Radio Zone, promotora zabavno-glazbenog programa. I sam Stavros za buzetski je nastup najavio nekoliko iznenađenja. (G. ČALIĆ ŠVERKO)

 
popup