U prvoj utakmici cetvrtfinala hrvatskog nogometnog Kupa Dinamo i Istra 1961 su na stadionu "Aldo Drosina" u Puli igrali 1:1 (1:0). Dinamo je poveo u prvom poluvremenu golom Badelja, a izjednacio je Stipe Bacelic-Grgic u nastavku. Iako se igralo u Puli, formalni domacin je bio Dinamo, dok ce u uzvratu 7. ožujka u Zagrebu domacin biti Istra 1961.

Još krajem prošle godine u polufinale su se plasirali Zagreb, Cibalia i Osijek. U polufinalima, koja ce se igrati 4. i 18. travnja, sastat ce se Osijek i Cibalia, te ukupni pobjednik duela izmedu Dinama i Istre 1961 i Zagreb.

Gradski stadion Aldo Drosina. Gledatelja: 3.500. Sudac: Ante Vucemilovic Šimunovic (Osijek). Pomocnici: Pejic (Vukovar) i Mendušic (Vinkovci). Strijelci: 1:0 Badelj (45'), 1:1 Bacelic Grgic (53'). Žuti kartoni: Šimunic, Leko (Dinamo), Jerkovic (Istra 1961).