PRVA HNL:

Inter - Istra 1961 1-0

U zaostaloj utakmici 23. kola Prve HNL Inter je u subotu u Zaprešiću pobijedio Istru 1961 sa 1-0 (0-0), a jedini pogodak zabio je Nikola Rak u 68. minuti.

Nakon dva remija, u kolovozu je bilo 2-2, a u listopadu 1-1, treći ovosezonski prvenstveni dvoboj ova dva kluba pripao je Interu. Pobjednički gol pao je u 68. minuti nakon greške braniča gostiju Ivana Zgrablića na rubu šesnaesterca. Umjesto da ispuca loptu, Zgrablić ju je dao u noge Nikoli Raku, koji preciznim udarcem sa 17 metara pogađa mrežu.

Susret je odigran na stadionu ŠRC-a Zaprešić pred 100 gledatelja, a sudio je Goran Gabrilo iz Splita.

Ovom pobjedom Inter je preskočio Slaven Belupo i sada je peti sa 34 boda, dok je Istra ostala na osmom mjestu sa 24 boda.